EO VIZIONÁŘ

690,00 Kč
S DPH

Směs 100% esenciálních olejů vhodná pro podporu na cestě osobního rozvoje, jak pro osobní tak terapeutické použití. Nová řada ARCHETYP.

Počet
Není skladem

Příběh vizionáře...

Královna Styrax přichází ke své věštkyni, žádá ji o radu, kam a jak má vést svůj lid. S sebou nese kytici růží, jako dar a čeká na odpověď. Věštkyně hluboce hledí do jejích očí a cítí sílu této královny. Říká: „Posaď se moudrá královno, zavři oči a propoj svou mysl se svým tělem. Zři všechny možnosti, rozdávej hojnost a radost. Namíchám ti nápoj do posvátného poháru z bylin, které vždy osvěží tvou mysl a přinesou ti cenné informace. Jsi bytost, která má sílu vést tento lid.“ Věštkyně usedla a začala vkládat do poháru byliny. První přidala mátu s vizí propojení a povzbuzení ducha, přišla na řadu myrha, která je mostem mezi naší duší a tělem. Na chvíli se zastavila a zamyslela a pak pokračovala dál. Vůně spásné šalvěje prostoupila celou místnost… Když vložila pačule, královna se pousmála, cítila vstoupit moudrost a mužskou sílu ustát i těžké situace. Nápoj byl téměř hotov, věštkyně byla se svou prací u konce ještě chybělo vložit do poháru velkorysost a pevnost vlastních hranic, proto za zvuku větru vložila yzop. Hotovo, nápoj je připraven. S mantrou na rtech předává tento dar vidění královně: „Jdi milá Styrax a osvěž svůj národ, tvá rozhodnutí jsou moudrá a vědomá. Jen ty sama víš, jaká je síla myšlenky a lásky. Tak jdi a rozdávej ji plnými doušky. Uvěř, že vše je možné. Panuj spravedlivě a moudře, nechť tvůj lid žije v hojnosti a radosti.“ Obě ženy se loučí s láskou a ví, že vědí vše podstatné…

Terapeutická sada ARCHETYP

Tato sada pracuje na hlubších podvědomích blocích, které brání našemu plnému rozvoji. Postupně skrze čtyři archetypy uživatel prozkoumá své překážky a jemně vyčistí, to co je připraveno odejít. 

Pro koho je vhodná?

Pro lidi, kteří hledají emocionální vyrovnání.

Pro lidi, kteří se rozhodli pro změnu a chtějí pracovat na všech úrovních (tělo, psyché, energie).

Pro lidi, kteří uzavírají staré etapy svého života a chystají se vykročit novým směrem.

Pro lidi, kteří hledají odpovědi na otázky.

Pro lidi, kteří hledají své poslání.

Pro lidí, kteří stojí na rozcestí.

Pro lidi, kteří chtějí pracovat se svým strachem a stínem.

Pro lidi, kteří se rozhodli objevit odpověď na otázku Kdo jsem?

Jak s oleji pracovat?

S každým terapeutickým olejem Léčitel, Učitel, Vizionář, Bojovník se pracuje 28 dní, formou potírání na určená místa. Po době uplynutí vynecháváte týden a pak opět pokračujete v navazujícím olejem. Začínáme s olejem Léčitel, dále pokračujeme s Učitelem, následuje Vizionář a zakončujeme olejem Bojovník. Oleje jsou vhodné pro dospělé a individuální práci. Slouží výhradně k zevnímu použití. Nejsou vhodné pro partnerské ani dětské masáže. Jedná se o prvek osobního rozvoje a meditace. 

1. Léčitel - vibračně odstraňuje hluboce uložené bloky, strachy, stará emoční zranění. Hojí křivdy. Odstraňuje staré energie, které již neslouží. 

2. Učitel - poskytuje vyplavuje vaše výzvy a témata z podvědomí a zároveň je ošetřuje v napojení na vaše poslání. Je doslova učitelem a poskytuje cenné informace, kam postupovat ve svém životě dále.

3. Vizionář - plán pro budoucnost, ujasňuje  zvolenou cestu, směřuje a podporuje záměr. Prozradí možná i nečekané.

4. Bojovník - speciální bylinky, které podporují rozhodnost a vytrvalost a moudrost strategického válečníka.

Použití: Olej se vtírá pod nosní dírky, za uši, na zápěstí. Večer si udělejte čas na krátkou masáž chodidel. V průběhu terapie se doporučuje vést malý diář s poznámkami, co se odehrává v mém životě, jaké myšlenky mám, jaké vize či nápady mne přicházejí.