EO UČITEL

690,00 Kč
S DPH

Směs 100% esenciálních olejů vhodná pro podporu na cestě osobního rozvoje, jak pro osobní tak terapeutické použití.

Počet
Není skladem

UČITELŮV příběh...

Přišel žák ke svému mistrovi do údolí moudrosti. Položil mistrovi jedinou otázku a žádal odpověď: „Mistře, kdo jsem?“. Mistr se zamyslel a pohlédl na žáka, v jeho očích viděl žár života a zmatek bytí. Přistoupil k němu a jen řekl: „Pojď, dostaneš své odpovědi.“ Žák s důvěrou následoval mistra do oázy, kde spatřil krásu všech krás… šest pramenů poznání. Duhové barvy doslova šálily zrak, byl okouzlen. Mistr řekl: „Ponoř se do každého z nich a odnes si poznání.“ Žák se svlékl a odevzdal se vodě.

Vstoupil do prvního pramene, slyšel dětský smích na louce plné heřmánku, cítil radost a s lehkostí se pustil do sběru květů. Setkal se se svým dítětem. Ale již ho volal druhý pramen, burácel a majestátně ho přijal, žák se cítil jako král – muž Jasmín. Povzbuzen a se zvídavostí vstoupil do třetího pramene. Uchvátila ho vášeň a vůně smyslné ženy, která měla ve vlasech květy pelargonie, poznal tvář ženy, kterou doposud neviděl. Čtvrtý byl studený a bublal, ponořil se do bažiny. Doslova vstoupil do krajiny svých stínů, ztrácel dech, ale náhle pocítil sílu mocného závanu zemitého čajovníku, nadechl a rozběhl se očistit do pátého pramene. Teplý sluncem prohřátý proud ho očistil, vnímal život, který dává slunce, vychutnal si svou lázeň a osvěžil se chutí mandarinky. Ze své laguny pohlížel na poslední pramen poznání, hlavou mu běžela slova -  respekt a láska, jeho nos cítil lákavou vůni kadidla. Zaslechl jemné volání: „Pojď a vrať se na chvíli domů.“  S pokorou tedy vstoupil, byl sám, a rozmlouval s Bohem… Byl u konce poznání.

Vystoupil z pramenů a jeho mistr se ptá: „Kdo jsi, milý žáku?“, žák jasným hlasem odpověděl: „Jsem bytost, která má své místo na Zemi, děkuji za to, že mohu být.“ Usmál se na mistra a odešel.

Terapeutická sada ARCHETYP

Tato sada pracuje na hlubších podvědomích blocích, které brání našemu plnému rozvoji. Postupně skrze čtyři archetypy uživatel prozkoumá své překážky a jemně vyčistí, to co je připraveno odejít. 

Pro koho je vhodná?

Pro lidi, kteří hledají emocionální vyrovnání.

Pro lidi, kteří se rozhodli pro změnu a chtějí pracovat na všech úrovních (tělo, psyché, energie).

Pro lidi, kteří uzavírají staré etapy svého života a chystají se vykročit novým směrem.

Pro lidi, kteří hledají odpovědi na otázky.

Pro lidi, kteří hledají své poslání.

Pro lidí, kteří stojí na rozcestí.

Pro lidi, kteří chtějí pracovat se svým strachem a stínem.

Pro lidi, kteří se rozhodli objevit odpověď na otázku Kdo jsem?

Jak s oleji pracovat?

S každým terapeutickým olejem Léčitel, Učitel, Vizionář, Bojovník se pracuje 28 dní, formou potírání na určená místa. Po době uplynutí vynecháváte týden a pak opět pokračujete v navazujícím olejem. Začínáme s olejem Léčitel, dále pokračujeme s Učitelem, následuje Vizionář a zakončujeme olejem Bojovník. Oleje jsou vhodné pro dospělé a individuální práci. Slouží výhradně k zevnímu použití. Nejsou vhodné pro partnerské ani dětské masáže. Jedná se o prvek osobního rozvoje a meditace. 

1. Léčitel - vibračně odstraňuje hluboce uložené bloky, strachy, stará emoční zranění. Hojí křivdy. Odstraňuje staré energie, které již neslouží. 

2. Učitel - poskytuje vyplavuje vaše výzvy a témata z podvědomí a zároveň je ošetřuje v napojení na vaše poslání. Je doslova učitelem a poskytuje cenné informace, kam postupovat ve svém životě dále.

3. Vizionář - plán pro budoucnost, ujasňuje  zvolenou cestu, směřuje a podporuje záměr. Prozradí možná i nečekané.

4. Bojovník - speciální bylinky, které podporují rozhodnost a vytrvalost a moudrost strategického válečníka.

Použití: Olej se vtírá pod nosní dírky, za uši, na zápěstí. Večer si udělejte čas na krátkou masáž chodidel. V průběhu terapie se doporučuje vést malý diář s poznámkami, co se odehrává v mém životě, jaké myšlenky mám, jaké vize či nápady mne přicházejí. 

Parametry

Objem
20 ml

Mohlo by vás také zajímat