EO LÉČITEL

690,00 Kč
S DPH

Směs 100% esenciálních olejů vhodná pro podporu léčivých procesů, pro samoléčení nebo terapeutické účely.

Počet

LÉČITELŮV příběh

Šel moudrý muž – Léčitel světem a pozoroval lidskou „chásku“, měl velkou touhu jí pomoci. Zbavit lidi jejich šrámů na duši… A tak se vydal na cestu a sbíral do své mošničky vzácné přísady. Sesbíral kořeny moudrosti Matky – Země, aby propojily lidskou duši a tělo. Vítr z koruny borovicových sosen, přinášející volný dech a moudrost. Sílu slunce s vůni citronu, která jemně čistí rány. Naslouchání cypřišových rozlehlých hájů, které šeptají: „Opusť to staré, přijmi nové“. Pochopení drobných fenyklových kvítků, které osvobozují a jemní lidské emoce a pak nabral do svých rukou kapky z levandulové řeky, té, která odnáší to nepotřebné. Ušel dlouhou cestu, sedl si a kapku po kapce vkládal tento dar a poklad do lahvičky vzácných olejů… Zanechal zde svůj odkaz… Každá kapka tohoto oleje hojí tvé bolesti a rány velké lidstvo…. Je čas jít dál. Tak promluvil pokorný Léčitel.

Terapeutická sada ARCHETYP

Tato sada pracuje na hlubších podvědomích blocích, které brání našemu plnému rozvoji. Postupně skrze čtyři archetypy uživatel prozkoumá své překážky a jemně vyčistí, to co je připraveno odejít. 

Pro koho je vhodná?

 • Pro lidi, kteří hledají emocionální vyrovnání.

 • Pro lidi, kteří se rozhodli pro změnu a chtějí pracovat na všech úrovních (tělo, psyché, energie).

 • Pro lidi, kteří uzavírají staré etapy svého života a chystají se vykročit novým směrem.

 • Pro lidi, kteří hledají odpovědi na otázky.

 • Pro lidi, kteří hledají své poslání.

 • Pro lidí, kteří stojí na rozcestí.

 • Pro lidi, kteří chtějí pracovat se svým strachem a stínem.

 • Pro lidi, kteří se rozhodli objevit odpověď na otázku Kdo jsem?

Jak s oleji pracovat?

S každým terapeutickým olejem Léčitel, Učitel, Vizionář, Bojovník se pracuje 28 dní, formou potírání na určená místa. Po době uplynutí vynecháváte týden a pak opět pokračujete v navazujícím olejem. Začínáme s olejem Léčitel, dále pokračujeme s Učitelem, následuje Vizionář a zakončujeme olejem Bojovník. Oleje jsou vhodné pro dospělé a individuální práci. Slouží výhradně k zevnímu použití. Nejsou vhodné pro partnerské ani dětské masáže. Jedná se o prvek osobního rozvoje a meditace. 

1. Léčitel - vibračně odstraňuje hluboce uložené bloky, strachy, stará emoční zranění. Hojí křivdy. Odstraňuje staré energie, které již neslouží. 

2. Učitel - poskytuje vyplavuje vaše výzvy a témata z podvědomí a zároveň je ošetřuje v napojení na vaše poslání. Je doslova učitelem a poskytuje cenné informace, kam postupovat ve svém životě dále.

3. Vizionář - plán pro budoucnost, ujasňuje  zvolenou cestu, směřuje a podporuje záměr. Prozradí možná i nečekané.

4. Bojovník - speciální bylinky, které podporují rozhodnost a vytrvalost a moudrost strategického válečníka.

Použití: Olej se vtírá pod nosní dírky, za uši, na zápěstí. Večer si udělejte čas na krátkou masáž chodidel. V průběhu terapie se doporučuje vést malý diář s poznámkami, co se odehrává v mém životě, jaké myšlenky mám, jaké vize či nápady mne přicházejí.

Parametry

Objem
20 ml

Mohlo by vás také zajímat