Sada 7 rádců

2 730,00 Kč
S DPH

Autorská sada sedmi rádců ze 100% esenciálních olejů. Každý olej pracuje s jinými kvadranty vašeho života. Pečují o vaše vztahy, zdraví, prosperitu, spiritualitu a relaxaci. 

Počet
Není skladem

Autorská sada sedmi rádců ze 100% esenciálních olejů. Každý olej pracuje s jinými kvadratny vašeho života. Pečují o vaše vztahy, zdraví, prosperitu, spiritualitu, relaxaci. Ve spojení s terapeutickými kartami Tajemství epigenu se stávají nástrojem pro osobní rozvoj a self terapii neboli selfness.

Ohm a Akáša podporují a rozvíjí spiritualitu. Jsou vhodné pro čas meditace a rozjímání.

Ganesha podporuje zdraví a prosperitu.

Atmosfera je čístící. Čistí vztahy, okolí, podporuje naší osobní aktivitu.

Puma a Avatar podporují vztahy, akce, chuť do nových projektů a dokončovat započaté aktivity.

Wisdom podporuje vztahy a čas relaxace.

Jak spolupracovat se svými 7 rádci: Podle vaší aktuální situace si zvolte pro každý den svého rádce, který vám pomůže či poradí v dané oblasti. Vybírejte si svého rádce intuitivně, s jasným záměřem, případně jasnou otázkou. Buďte si plně vědomi, že vám napomáhají ke splnění toho co chcete, kam směřujete a kdo vás doprovází.

Užívání: Směsi je možné aplikovat na kůži na místa k tomu určená – zápěstí, spánky, oblast třetího oka, srdeční čakra, chodidla. Nebo pro masáž celého těla v kombinaci s nosným přírodními rostlinnými oleji (ředění v poměru na jeden díl nosného oleje – jedna čajová lžička 1-3 kapky esenciální směsi). Vhodná pro rozprašování (difuzéry).

Tip: Před usnutím rozetřete 2-3 kapky na chodidla a nechte působit.

Parametry

Objem
5 ml x 7 lahviček

Mohlo by vás také zajímat