EO AVATAR

390,00 Kč
S DPH

Směs 100% esenciálních olejů podporující úspěšné podnikání, obsahuje vzácné pradávné byliny, které podporují úspěch, prosperitu a bohatství.

Objem: 5 ml

Počet
Není skladem

Směs podporující úspěšné podnikání, obsahuje vzácné pradávné byliny, které podporují úspěch, prosperitu a bohatství. Navozuje pocity vítězství, dobré nálady. Silně detoxikační směs tonizující oblast trávení a mozkové aktivity.

Tato variace esencí byla vytvořena, aby v nás probudila vizionáře, stratéga a empatického člověka a zároveň nám dodala potřebný adrenalin a drive k tomu, abychom všechny své vize uskutečnili. Černý pepř nám dodává vytrvalost stejně jako tibetským mnichům na jejich dlouhých poutích. Myrha a kadidlo nám pomáha zodpovědět kladené otázky a vede nás na cestě vyššího záměru.

Užívání: Směsi je možné aplikovat na kůži na místa k tomu určená – zápěstí, spánky, oblast třetího oka, srdeční čakra, chodidla. Nebo pro masáž celého těla v kombinaci s nosným přírodními rostlinnými oleji (ředění v poměru na jeden díl nosného oleje – jedna čajová lžička 1-3 kapky esenciální směsi). Vhodná pro rozprašování (difuzéry).

Tip: Před usnutím rozetřete 2-3 kapky na chodidla a nechte působit.

Parametry

Objem
5 ml

Mohlo by vás také zajímat