EO WISDOM

390,00 Kč
S DPH

Speciální směs 100% esencí je velmi uklidňující a vhodná také pro děti. Wisdom poskytuje moudrost bezprostřední dětské radosti.

Objem: 5 ml

Počet

Speciálně namíchaná 100% esenciální směs primárně pro děti a pro komunikaci s naším vnitřním dítětem. Obsahuje uvolňující složky a regenerující oleje pro naši pokožku a lymfatický systém. 

Přináší pocity relaxace, uvolnění stresu a napětí. Nabídne vám příjemnou a objímající náruč bylinek jako je levandule nebo mandarinka. Obsahuje pěstící a regenerující rostlinné oleje hýčkající pokožku. Jako celek podporuje lymfatický systém a uklidňuje nervovou soustavu.

Vaše děti olej ocení při jemné masáži, kterou prohloubíte vaše vzájemné spojení. Hřejivý lidský dotek zůstává tím nejdražším a nejlepším lékem v našich životech. Vyzkoušejte si vzájemné hýčkání s partnerem.

Užívání: Směsi je možné aplikovat na kůži na místa k tomu určená – zápěstí, spánky, oblast třetího oka, srdeční čakra, chodidla. Nebo pro masáž celého těla v kombinaci s nosným přírodními rostlinnými oleji (ředění v poměru na jeden díl nosného oleje – jedna čajová lžička 1-3 kapky esenciální směsi). Vhodná pro rozprašování (difuzéry).

 

Tip: Před usnutím rozetřete 2-3 kapky na chodidla a nechte působit.

Parametry

Objem
5 ml

Mohlo by vás také zajímat