Čakrový náramek Adil

330,00 Kč
S DPH

Harmonizační čakrový náramek z přírodních polodrahokamů, lávového kamene a rudrashky. Vyrobený s láskou pro vás.

Velikost/obvod
Počet

Sestavila jsem pro vás unikátní náramek z pečlivě vybíraných kamenů.

 

Vše otevírá a zavírá Křišťál. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Pro uzemnění je použita posvátné semínko rudrashka, které má mimo jiné ochranou moc.

První čakru zastupuje Garnet (granát), který napomáhá k zvýšení vitality, sebedůvěru, dodává potřebný klid a optimismus.

Druhou čakru vyjadřuje Karneol, který dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii. Odstraňuje závislosti a zvyšuje kreativitu.

Třetí čakru ztělesňuje Citrín, který odplavuje všechny strachy a noční můry, navozuje emoční harmonii a přináší lásku k sobě samému.

Čtvrtou čakru zhmotňuje Zelený Avanturin, který přináší Štěstí a prosperitu. Posiluje rozhodovací schopnosti a pohlcuje znečištění ovzduší.

Pátou čakru podporuje Angelit, který zlepšuje vnímavost a napojení. Napomáhá veškeré komunikaci, zvyšuje soucit a smíření se s věcmi, které nelze změnit.

Šestou čakru zastává Sodalit, který prohlubuje meditaci a koncentraci. Odstraňuje stres, zvyšuje kreativitu a zmírňuje ostych a nervozitu.

Sedmou korunní čakru povzbuzuje Ametyst, který pomáhá nalézt duševní rovnováhu a zbystřuje smysly. Zklidňuje nervový systém a zvyšuje imunitu.

Pro propojení s Křišťálem je použit lávový kámen, který ochraňuje a pojí v sobě živel ohně, země a vzduchu.

Pevně věřím, že se náramek stane vaším harmonizujícím amuletem a módním doplňkem.

Korálky z přírodnin jsou navlečeny na pružném vlasci, který používáním může trochu povolit. Korálky se mohou mírně lišit velikostí a barvou od fotografií, protože se jedná o přírodní materiál. To jim dodává na jedinečnosti.

Náramek je zabalen do kapsičky vyrobené z recyklovaného papíru. Potom co vám udělá radost při rozbalení, můžete jej použít třeba na origami či milý vzkaz blízké osobě ;-)