Čaje 4 elementů

600,00 Kč
S DPH

Sada čajů 4 elementů: Voda, Vzduch, Oheň a Země namíchané na podporu živlů v nás.

Počet

Unikátní autorská sada čajů od terapeutky Moniky Urbanové namíchaná speciálně na podporu jednotlivých živlů. Sada obsahuje čaje Voda, Vzduch, Oheň a Země.

Bouřlivá voda

Pozor! Start… Běž… Aktivující čaj nejen pro myšlenky, ale i vaše tělo. Vhodný po probuzení. Příjemně vás připraví pro start do “náročného” dne. Jeho složení podporuje imunitu a je vhodný také v dobách sychravého počasí.

Zelená Secha, vousatka citronová, chili papričky a tymián vzbudí ve vás sílu dravé řeky, povzbudí vaše proudění všech energií. Dodává tělu potřebné stopové prvky a antioxidanty. Čaj pro každé ráno a restart myšlenek. 

Složení: pravý zelený čaj Sencha, vousatka citrónová, máta, chilli papričky, aroma, tymián.

Oheň

Čaj prozářený slunečním paprskem, který svým složením navozuje příjemnou a milou atmosféru. Zklidňuje oblast žaludku a přináší do společných chvil radost a uvolnění pro aktivní odpočinek. Podpoří vaši dobrou náladu a úsměv na tváři, možná si půjdete i zatančit.

Lahodný černý Assam z indické provincie Asám s ohnivým rooibosem a bezinkou. Jemnost a exotiku dodávají kakaové boby a oku lahodí květ slunečnice. Čaj, který podporuje vaši fantazii a probouzí ve vás dobrodruha.Indické ohmy vám znějí přímo v uších. Spojení plné a lahodné chutě s vůní dálek. Čaj bohatý na antioxidanty.

Složení: pravý černý čaj Assam (min. 44%), rooibos (min. 32%), bezinky, kakaová jádra, aroma, květy slunečnice.

Síla země

Čaj pro náročný den nebo ráno. Cítíte strach? Cloumají vámi emoce nebo jen ten divný pocit u žaludku? Síla Země zklidní emoce a poskytne pevnou půdu pod nohami pro jakékoliv jednání nebo znovu nalezení celkové rovnováhy.

Černý čaj Síla Země s chutí dálek vás svou písní zanese až na Srí Lanku. Směs jablka, rozinek, fenyklu a lékořice dodá energii a pozvedne ducha. Čaj vhodný zejména na povzbuzení smyslů a orgánů trávicí soustavy.

Složení: pravý černý čaj, jablka, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), hrušky, švestky (švestky, slunečnicový olej), aroma, fenykl, lékořice.

Síla Vzduchu

...nádech, výdech -- jemnost a vznešenost tohoto čaje navodí příjemnou atmosféru. Je vhodný pro obchodní jednání, kde chcete dosáhnout dobrého výsledku nebo jako zklidňující čaj, který vám poskytne možnost se zastavit a aktivně přemýšlet...

Čaj Síla Vzduchu je lehký bílý čaj Shou Mei s vůní pomeranče a růže a příjemnou silou meduňky a měsíčku. Klidní mysl a inspiruje k meditaci. Sorta čaje je vybrána z čínských plantáží. Bílý čaj je bohatý na přírodní antioxidany.

Složení: pravý bílý čaj Shou Mei, pomerančová kůra, meduňka, měsíček, květy růže, aroma.

Bouřlivá voda, Oheň a Síla Země: 160 g

Síla vzduchu: 80 g

Mohlo by vás také zajímat