Lahev VIA / Ráno zalité sluncem

1 899,00 Kč
S DPH

kalcit oranžový - křišťál

Informace o tom, jak drahokamová voda od firmy VitaJuwel vzniká, čím je našemu tělu prospěšná a jak vypadají její molekuly vody >>> ZDE.

Počet

Získejte svůj vlastní sluneční paprsek! Pamatujete si, kdy jste si naposledy užívali východ slunce nad mořem nebo v horách?  Ten zvláštní pocit, kterým to pohladilo vaši duši? Jak vás to zasáhlo v nitru? Začněte každý den – i ten zatažený – sklenicí vody vitalizované touto speciální směsí zářivých oranžových kalcitů a oživujte tyto vzácné pocity tak často, jak budete chtít. Radost a uvolnění si přece můžete dopřávat každý den... 

Lahev ViA:

obsah: 500 ml, výška: 22 cm, průměr lahve ca 6,7 cm

Obsah balení:

- skleněná lahev z borosilikátového bezolovnatého skla

- víčko

- modul s drahými kameny

Drahokamové moduly v osobních lahvích ViA jsou vyměnitelné.

Oranžový kalcit

je elementem Vody, kamenem astrologických Ryb, Raků, Blíženců a Lvů. Ochraňuje nás, udržuje naši mysl v rovnováze, napomáhá nalézat příčiny depresí a vypořádat se s nimi. Jeho přítomnost je doslova hřejivá, je zdrojem pocitu bezpečí a pohody, zklidňuje nás a tím prohlubuje schopnost soustředění a analytického myšlení. Je dobrým pomocníkem při problémech se žlučníkem a poruchách trávicího ústrojí, odhleňuje, upravuje funkci střev.

Křišťál 

je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

01VJVIABKOC

Mohlo by vás také zajímat